ZŠ Bystrouška

Náš tým

Kdo stojí za vznikem školy a koho ve škole potkáte?

Zuzana Doláková

školní psycholog

• Jsem máma jednoho báječného malého kluka, milovnice přírody, psů, čtení, kávy a života. Jsem také psycholožka s dlouholetou praxí s dětmi i dospělými. Pracovala jsem ve Fakultní nemocnici v Olomouci, nyní už bezmála deset let ve Speciálně pedagogickém centru v Mohelnici a od loňského roku mám také vlastní psychologickou praxi.

Eva Grabovská

průvodce

• I když je mé vzdělání technického charakteru, vystudovala jsem VUT v Brně, tak mě to k pedagogice vždy táhlo. Proto si momentálně dodělávám pedagogické minimum v Olomouci. V průběhu svých studentských let jsem hodně cestovala, učila se cizím jazykům a zvykům a tato vášeň mě neopouští ani teď.

Eva Miterko

průvodce

• Jsem studentkou pedagogické fakulty Univerzity Palackého, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Díky působení ve škole jsem se začala více zajímat o psychologii, vývoj dětí a respektující přístup k dětem (a nejen k nim).

Hana Ringlová

Administrativa

• Ve škole budu fungovat jako administrativní podpora. Vystudovala jsem Ekonomickou fakultu MZLU v Brně. Aktivně se zajímám o alternativní způsoby vzdělávání, poznávání a ochranu přírody.
  • Jsem maminkou dvou dětí a aktuálně působím jako průvodce v lesní školce.

Svatava Šimková

průvodce

Na pedagogické fakultě v Ostravě jsem vystudovala  češtinu a hudební výchovu pro 5.- 12. ročník. Jsem instruktorkou jedné ze skautských lesních škol. Kromě přírody, knih, zpívání a vedení skautských benjamínků mám ráda svoji rodinu – tři dospělé děti, jejich životní partnery a hejno vnoučat.

Kateřina Veithová

průvodce

Jsem máma dvou synů a dcery. Od roku 2015 se věnuji přírodní pedagogice, výchově, psychologii a vývoji dětí, také porodům a rodinným traumatům.

Hana Vyjídáčková

ředitelka

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu v Hradci Králové, obor Učitelství pro 2. stupeň – český jazyk, hudební výchova. Řadu let jsem působila jako korepetitorka a později jako sbormistryně dětské pěveckého sboru, vedla skautský oddíl a skautské středisko. Jsem maminkou tří dětí.

Do našeho týmu hledáme další kolegy/kolegyně. Podívejte se, koho právě potřebujeme :